Terminai ir sąlygos

Terminai ir sąlygos 

Savo klientams siūlome pasinaudoti mūsų pristatymo, užnešimo ir surinkimo paslaugomis.

 Jei baldus turime sandėlyje, tuomet pristatymo terminas nuo 2 iki 14 dienų. Jeigu baldas bus gaminamas pagal jūsų užsakymą, jie bus pristatyti per:

  • minkšti gobeleniniai baldai- 30 d.d.
  • minkšti odiniai baldai- 35 d.d.
  • korpusiniai baldai iš LMDP plokštės – 30 d.d.
  • korpusiniai baldai iš natūralaus medžio ir baldai iš natūralios faneruotės- 35 d.d.

  Pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo adreso bei termino. Pristatymo kaina Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Mažeikiuose, Šilutėje -  30 EUR , Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje - 40 eur.  Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai +35 EUR.

  Pristatymo kaina į kitus miestus ir rajonus yra derinama individualiai. Pateikite užklausą, nurodydami pristatymo adresą, užsakomus baldus, ir mūsų vadybininkai pateiks jums pristatymo paslaugos kainą. Baldus pristatome prieš tai informavę klientus apie pristatymo laiką.

 Baldai pristatomi užsakyme suderintu adresu arba iki artimiausios vietos, kurią gali pasiekti lengvasis krovininis transportas.

 Baldus galime nunešti į kliento nurodytą patalpą. Mokestis už vieną aukštą - 5eur. (Jei turime galimybę šiai paslaugai atlikti).

  Visus užsakymus klientai gali pasiimti savo transportu iš sandėlio, esančio adresu: UAB "Just sofa",  Šiaulių rajone, Aukštelkės k., Sodybų 8. Sandėlio darbo laikas I-IV 8-12 val, 13-17 val.; V 8-12 val., 13-16 val. Ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną klientų prašome informuoti mus apie pasiėmimo datą ir apytikslį laiką. Viso to pageidaujame, kad galėtume sklandžiai, greitai įvykdyti užsakymą negaišinant kliento. Įvykdytus užsakymus klientas privalo atsiimti per 5 darbo dienas.

  Jeigu klientas pageidauja pasiimti arba, kad baldai būtu pristatyti vėliau, negu mūsų siūlomi terminai, jis privalo apie tai informuoti, pateikdamas užsakymą.

  Priimdamas užsakymą, klientas privalo patikrinti prekių būklę bei pasirašyti prekių perdavimo dokumentuose. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į stiklus, veidrodžius ir kitus trapius užsakymo elementus. Pastebėjus išorinius ar komplektacinius trūkumus, būtina apie tai pažymėti perdavimo dokumentuose.

  Klientui pageidaujant, siūlome baldų surinkimo paslaugą. Ypatingai šią paslaugą rekomenduojame įsigyjant sudėtingesnius ir brangesnius baldus, kurių surinkimas reikalauja specialių įrankių ir įgūdžių. Užsisakę mūsų baldų surinkimo paslaugą, galėsite būti garantuoti, kad baldas bus surinktas teisingai, nes tai labai aktualu baldo funkcionalumui ir ilgaamžiškumui. Baldų surinkimo įkainius galima sužinoti pateikus užklausą ir nurodžius pageidaujamus baldus.

Dovanų kuponas EXELLENTE

Jūsų draugams apsipirkimui šioje parduotuvėje

24/7 Dirbame

Turite klausimų: rašykite, skambinkite.